Uslugi VIP

Dla bardziej wymagających klientów, którzy szukają nieruchomości według ścisłe określonych kryteriów i potrzebują indywidualnego i stałego kontaktu w trakcie wyszukiwania nieruchomości, stworzyliśmy Uslugi VIP.

Klientow obslugiwac będzie indywidualnie wlascicielka firmy Nieruchomosci za Granica, Joanna Kaczynska, która zajmie się opieka nad klientem od pierwszej rozmowy az po sfinalizowanie transakcji zakupu. Wedlug kryteriów podanych przez klienta, zostaną wyszukane oferty indywidualne. Często bowiem zdarza się ze agenci skupiają się tylko na ofertach takich, które maja aktualnie w ofercie.

Natomiast w przypadku Uslug VIP, zostaną przedstawione oferty z całego rynku nieruchomości w danym momencie dostępne i często również te które na rynku wogole nie sa w sprzedaży. W zaleznosci od wybranego pakietu, Joanna Kaczynska może pojechac z klientem w celu obejrzenia ofert i negocjacji ceny i warunków zakupu. Zajmiemy się załatwieniem prawnikow, notariuszy czy doradcow prawnych w danym kraju. Wyszukiwanie indywidualne nieruchomości wymaga bardzo dużo czasu i dlatego oferujemy ten pakiet dla klientow którym zależy na indywidualnym podejściu i czasie.

Ta oferta jest zarówno dla klientow szukających apartamentow i willi, jak również dla inwestorów poszukujących większych inwestycji jak winiarnie, hotele, prywatne wyspy czy nieruchomości komercyjne. W celu zapoznania się z oferta Uslug VIP, prosimy o kontakt e-mailowy: biuro@nieruchomoscizagranica.pl