Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Cena od EUR
Cena do EUR
Powierzchnia od do
Ilość pokoi od do

Dom w Poreč
Chorwacja
Chorwacja
Joppolo View
Włochy
Włochy
Pearl Park Luxury Seaview Residences
Cypr
Cypr
The Fives
Club Royal
Tajlandia
Tajlandia
Arenales Playa
Hiszpania
Hiszpania
Willa w Sutomore, Bar
Czarnogóra
Czarnogóra

nieruchomości Bułgaria

nieruchomości Egipt

nieruchomości Francja

nieruchomości Portugalia

nieruchomości za granicą

Zephyros Village 4
Pafos, Cypr
Apartament Ilość pokoi: 3 - 4
od  78-103 m²
150.800,00 EUR

SPRZEDANE!!! ZOBACZ INNE OFERTY NA CYPRZE!

Ceny już od EUR 150.800 za apartament 3-pokojowy

Twój idealny dom to ten, który odzwierciedla Twoją osobowość oraz styl życia; coś co sprawia że gość czuje się gorąco przywitany, a właściciel komfortowo.

Taki właśnie jest kompleks Zephyros Village 4, zaprojektowany w bardzo popularnym Pafos.


Zlokalizowany z tradycyjnym miasteczku Mandria i tylko kilka minut spacerem do piaszczystej plaży. Zephyros Village 4 to apartamenty i domki położone w spokojnym otoczeniu. W kompleksie znajdują się 4 baseny dla dorosłych i dzieci, siłownia oraz centrum fitnesu, sauna, Jacuzzi, kręgle, boisko do gry w koszykówkę, plac zabaw dla dzieci tylko dla rezydentów, oraz strzeżony wjazd do kompleksu.


Prywatny parking oraz tereny zielone wokoło to kolejny atrybut kompleksu. Zephyros Village 4 oferuje doskonałą jakość za przystępną cenę, jedną z niajniższych w Pafos.

Zephyros Village 4 oferuje również pobliskie atrakcje jak np. mityczne miejsce ‘narodzin Afrodyty’ oraz spektakularne 18-dołkowe pole golfowe w Sekretnej Dolinie. Kompleks znajduje się w bliskiej odległości do wielu innych atrakcji oraz krótki dystans samochodem do centrum miasta Pafos oraz międzynarodowego lotniska w Pafos.


Wybudowany według najwyższych standardów, Zephyros Village 4 jest wspaniałym kompleksem oferujący wszystkie udogodnienia życia na Cyprze.Nieruchomości za Granicą

Tel: (+48) 22 300 1964 w godzinach 9:00 - 17:00

Tel UK : (+44) 141 328 7376

Tel UK (24h) : (+44) 78888 47 653

E-mail: biuro@nieruchomoscizagranica.pl

www.nieruchomoscizagranica.pl