Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Cena od EUR
Cena do EUR
Powierzchnia od do
Ilość pokoi od do

Pinars de Murada IV i V
Hiszpania
Hiszpania
Sea Star Residence
Turcja
Turcja
Joppolo View
Włochy
Włochy
Le Centaure
Francja
Francja
Willa w Sutomore, Bar
Czarnogóra
Czarnogóra
Wille Nova
Turcja
Turcja
Paradise Gradens -wille
Cypr
Cypr

nieruchomości Bułgaria

nieruchomości Egipt

nieruchomości Francja

nieruchomości Portugalia

nieruchomości za granicą

Apartamenty w Sovlje (Tribunj)
Sovlje (Tribunj), Chorwacja
Apartament Ilość pokoi: 3 - 3
od  91-102 m²
176.000,00 EURHistorycznie rdzeń osady został zbudowany na wyspie, którą w póżniejszym okresie połączono kamiennym mostem z lądem, na brzegach którego powstała nowa osada. Malownicza dalmatyńska wioska Tribunj i towarzyszące jej Sovlje znajdują się w samym sercu regionu Szybenik-Knin. Zaletą Tribunj jest jego geograficzne położenie oraz fakt, że dzieli się na część miejską, kontynentalną i półwysep ze starym miastem, w którym obecnie mieszczą się: biuro Izby Turystyki, poczta, plebania, centrum kulturalne i kilka hoteli.

Sovlje znajduje się w pobliżu autostrady A1, szybkiej i nowoczesnej czteropasmowej drogi, niedaleko zjazdu Vodice. Położone jest pomiędzy Zadarem a Splitem, miastami, w których lotniska mają połączenie z wieloma europejskimi miastami, co sprawia, że Sovlje jest łatwo dostępne z każdego zakątka Europy. Połączenia międzynarodowe obejmują Londyn, Dublin, Machester, Glasgow, Paryż, Marsylię, Barcelonę, Mediolan, Rzym, Berno, Brukselę, Monachium, Frankfurt, Hamburg, Berlin, Kopenhagę, Gotheborg, Wiedeń, Zagrzeb, Warszawę i wiele innych. Międzynarodowe linie żeglugowe z Zadaru i Splitu łączą je również z włoskim miastem Ankona, a także z wieloma chorwackimi wyspami.

Gmina Tribunj dąży do wspierania rozwoju gospodarczego i kulturalnego, w szczególności poprzez fundusze z Unii Europejskiej oraz zrównoważone i strategiczne planowanie. Kluczowe elementy planowania strategicznego obejmują zrozumienie wizji, jej celów - strategicznych, priorytetów i działań. Plan przedstawia wizje rozwoju gminy. W przeciwieństwie do planu, cele strategiczne definiowane są jako kluczowe elementy wizji planu strategicznego.

Tętniąca życiem dalmatyńska osada Tribunj położona jest w centrum wybrzeża Šibenik-Knin. Znajduje się w bardzo korzystnym dla rozwoju turystyki miejscu, w pobliżu parków narodowych Krka, Kornati, Parku Przyrody Vransko Jezero oraz innych. Tribunj jest pod wpływem klimatu śródziemnomorskiego, z gorącym i suchym latem oraz łagodnymi i wilgotnymi zimami. Od zasobów kulturalnych po historyczne centrum Tribunj, w pobliżu znajdują się historyczne obszary miejskie Vodice, Szybenik i Skradin, a także znaczące stanowiska archeologiczne w okolicy Skradin. Rozpoznawalny obraz domów plemiennych i wąskich ulic, z widokiem na wyspy: Lukovnjak, Logorun, Prišnjak i Sovjak. Przestrzeń gminna ma możliwości rozwoju turystyki opartej na porównaniach korzyści, w szczególności turystyka morska w obszarze przybrzeżnym, gastroturystyka i aktywna turystyka.

Nowe osiedle znajduje się w Sovlje niedaleko Tribunj, bardzo blisko wybrzeża morskiego (ok 200 m od plaży). Lokalizacja jest w większości otoczona domami rodzinnymi i domkami wakacyjnymi. Miejsce to jest bardzo bezpieczne, spokojne i ciche, idealne na wakacje z bliskimi przyjaciółmi i rodziną, z dala od zgiełku miasta i hałasu ulicznego!

PIERWSZA FAZA: W pierwszej fazie projektu oddano do użytkowania trzy budynki mieszkalne wraz z piętnastoma apartamentami. Pierwsza faza obejmie także bezpośrednie sąsiedztwo istniejących budynków z dostępnym chodnikiem, niską i wysoką roślinnością oraz budową basenów. Główną ideą jest uczynienie przestrzeni bardziej subtelną dzięki nowym, naturalnym elementom stylistycznym. Zielona oaza to wyjątkowych spotkań towarzyskich. Baseny to miejsce luksusowej przyjemności i relaksu, a zielone wyspy stanowią dopełnienie tego wyjątkowego klimatu.

DRUGA FAZA: W drugiej fazie projektu powstanie trzy nowe budynki mieszkalnych z 18 apartamentami. W nowo wybudowanych budynkach będą znajdować się garaże podziemne. Nowo wybudowane obiekty tworzą przejścia, które są dodatkowo powiązane z centralnym zapleczem i nowymi obszarami basenowymi i rekreacyjnymi.

Charakterystyczny apartament podzielony jest na dwie strefy. Jedna, otwarta strefa zawiera wspólny salon, jadalnię z kuchnią oraz przestrzeń wejściową i loggię. W drugim, prywatnym obszarze znajdują się dwie lub trzy sypialnie ze wspólną łazienką i toaletą. Nieruchomości są wykończone pod klucz, w pełni wyposażona i gotowa do zamieszkania. Ogromnym potencjałem są przestrzenie piwniczne, które zostały ukształtowane jako pomieszczenia wspólne z dodatkowymi atrakcjami jak: siłownia, sala telewizyjna, sale zabaw, masaże i sauna

· 42 luksusowe apartamenty (I etap 2019 r. - 15 apartamentów)

· II etap - 2020/2021 - 27 apartamentów

· Dwa baseny na terenie nieruchomości

· Parkingi podziemne i naziemne

· Bliskość morza (150 metrów do nabrzeża, 200 metrów do plaży)

· Część rekreacyjna/fitness i SPA (klub, bar, siłownia, sauna)

· Apartamenty o powierzchni od 90,91 m2 do 101,68 m2

· Cena za metr kwadratowy: 2 000 € netto (2 500 € brutto)

· Inwestycja potwierdzona aktem notarialnym wraz z wpisem do księgi wieczyste

Nieruchomości za Granicą

Tel: (+48) 22 300 1964 w godzinach 9:00 - 17:00

Tel UK : (+44) 141 328 7376

Tel UK (24h) : (+44) 78888 47 653

E-mail: biuro@nieruchomoscizagranica.pl

www.nieruchomoscizagranica.pl