Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Cena od EUR
Cena do EUR
Powierzchnia od do
Ilość pokoi od do

Pinars de Murada IV i V
Hiszpania
Hiszpania
Gazules del Sol
Hiszpania
Hiszpania
Wagons Way - Care Home
Wielka Brytania
Wielka Brytania
Kondominium Waterpark
Tajlandia
Tajlandia
Villa Mijas
Hiszpania
Hiszpania
Wille Porto Ada
Włochy
Włochy
Tortuga Beach Resort & SPA
Wyspy Zielonego Przylądka
Wyspy Zielonego Przylądka

nieruchomości Bułgaria

nieruchomości Egipt

nieruchomości Francja

nieruchomości Portugalia

nieruchomości za granicą

Braefoot House - apartamenty studenckie
Edynburg, Wielka Brytania
Apartament Ilość pokoi: 1
od  22 m²
107.800,00 GBP

Gwarancja zysków z najmu 7.5% przez 2 lata, a w czasie budowy zyski 5% rocznie.

Braefoot House składa się z 83 w pełni umeblowanych, specjalnie zaprojektowanych apartamentów typu studio, ulokowanych w sąsiedztwie Uniwersytetu w Edynburgu K kampusu King’s Buildings. Druga faza rozwoju będzie miała kolejne 83 mieszkania w późniejszym terminie.

Kluczowym celem dla tego projektu było stworzenie wysokiej jakości projektu końcowego, zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie, przy jednoczesnym zapewnieniu wygody studentom. To jest dokładnie to, co zostało osiągnięte.

Imponujące połączenie kamienia i szkła na elewacji jest miłym dodatkiem do krajobrazu tej dzielnicy.

Przy wejściu do budynku znajduje się nowoczesna recepcja i najwyższej jakości wykończenie, a dbałość o szczegóły ma ważne znaczenie dla reszty budynku.

Wewnętrznie, każdy apartament oferuje komfortowe zakwaterowanie i dobrze zaprojektowane, jak również w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz współczesną łazienkę.


Otoczenie hotelu

Mieszkańcy Braefoot House będą korzystać z wielu części wspólnych wewnątrz budynku, które obejmują pralnię oraz duży salon / Kino, które

jest także miejscem z dobrze wyposażona sala gier. Na zewnątrz pośród malowniczych terenów są też komórki lokatorskie na rowery.

Dodatkowo, na każdym poziomie, studenci będą mieli dostęp do sal komputerowych ze sprzętem Apple.

Dla studentów, apartamenty Braefoot House oferują doskonałą lokalizację, stylowe wnętrza i doskonałą przestrzeń życiową na studiowanie i życie towarzyskie.


Lokalizacja

Braefoot House mieści się w zamożnej dzielnicy Edynburga, w odległości 1,5 mili na południe od centrum miasta.

W pobliżu malowniczego Inch Park, średniowiecznego zamku Craigmillar i dwóch pięknych pól golfowych, mieszkańcy będą pod wrażeniem zabytkowych budynków i pięknych terenów zielonych.

Jednak najbardziej atrakcyjną cechą, jeśli chodzi o lokalizację, jest fakt, że Braefoot House jest doskonale zlokalizowany dla studentów uczęszczających University of Edinburgh.

Jest to szczególnie ważne dla tych studentów którzy studiują na kampusie Inżynierii i Nauki (Kampus Uniwersytetu Króla), który znajduje się zaledwie 5 minut od Braefoot House. Bliskość tej uczelni sprawia, że ​​to zakwaterowanie będzie bardzo pożądane wśród tych studentów.

Ponadto, Uniwersytet zapewnia bezpłatny autobus prosto do centrum miasta, które jest zaledwie kilka minut jazdy od Braefoot House.

To oznacza, że ​​ mieszkańcy Braefoot House mają też łatwy dostęp do centrum miasta Edynburga do pracy, lub na spotkania towarzyskie.


Studenci w Edynburgu

The University of Edinburgh jest w rankingu 20 najlepszych uniwersytetów na świecie, a jego doskonała reputacja oznacza, że ​​jest niezwykle popularnym wyborem dla studentów. Obecnie studiuje tutaj ponad 35.000 studentów.

Breafoot House

Budowa Braefoot House rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2017r. z datą zakończenia w czwartym kwartale 2017r.

Kazdy apartament będzie miał powierzchnie od 18m2 do 22m2. Studia te będą sprzedawane w pełni wyposażone, a wszystkie z nich będą wyposażone w wysokiej jakości osprzęt i wyposażenie. Dodatkowo, dla spokoju ducha, jako zupełnie nowy kompleks, cały budynek zostanie pokryty 10-letniej gwarancja budowlana.

Każdy z tych luksusowych apartamentów będzie sprzedawanych na podstawie prawa własności, w wyniku czego kupujący może skorzystać z faktu, że jest tu brak kosztów użytkowania gruntu jak to jest przy wieczystej dzierżawie.

Apartamenty będą w pełni zarządzane przez renomowana firmę, która specjalizuje się w zarządzaniu zakwaterowania dla studentów. W związku z tym będzie roczna opłata za zarządzanie w wysokości £1500, która obejmuje wszelkie opłaty dla nieruchomości.

Ceny tych bardzo pożądanych apartamentów zaczynają się od £ 99,500, a każde studio jest sprzedawane z 2 letnią gwarancją zysków z najmu w wysokości 5%.

Nieruchomości za Granicą

Tel: (+48) 22 300 1964 w godzinach 9:00 - 17:00

Tel : (+48) 22 219 9209 po godzinie 17:00 możliwość pozostawienia wiadomości

Tel UK : (+44) 141 328 7376

Tel UK (24h) : (+44) 78888 47 653

E-mail: biuro@nieruchomoscizagranica.pl

www.nieruchomoscizagranica.pl