Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Cena od EUR
Cena do EUR
Powierzchnia od do
Ilość pokoi od do

Elegant Golf Residence
Turcja
Turcja
Iperion Apartamenty
Grecja
Grecja
San Javier Park
Hiszpania
Hiszpania
The Peak Towers
Tajlandia
Tajlandia
Monastiraki
Cypr
Cypr
Golf Villa
Turcja
Turcja
Casa Modena - w centrum historycznej dzielnicy w Pizzo
Włochy
Włochy

nieruchomości Bułgaria

nieruchomości Egipt

nieruchomości Francja

nieruchomości Portugalia

nieruchomości za granicą

Sunset Beach Residence VIP-2
Konakli, 8 km na zachód od Alanyi, Turcja
Apartament Ilość pokoi: 3 - 5
od  80- 164 m²
139.000,00 EUR

Planowana data oddania obiektu: kwiecień 2013

Sunset Beach Residence VIP etap 2, jest położony 250 m od spokojnych plaż doskonałych na relaks, nurkowanie, łowienie ryb oraz od plaży ze sportami wodnymi, 0 km do lasu & gór - trekking, jazda na rowerze, jeep safari lub piknik, 4 km do nowego portu jachtowego, 1 km do sklepów i restauracji, w Konakli (29.000 mieszkańców) - sklepy, bary i restauracje, 8 km do Alanyi na zakupy i rozrywkę w doskonałej atmosferze, 40 min. do nowego projektu lotniska, 100 km do pól golfowych, 200 km do 2 ośrodków narciarskich, niedaleko rzymskich, greckich i osmańskich miast antycznych, rafting, nurkowanie, paint ball, parki wodne, siatkówka plażowa. Władze miasta Konakli wybudowały system oczyszczania ścieków w 2007, zostały podłączone do niego wszystkie hotele i mieszkania. W okolicy znajdują się 4 i 5-gwiazdkowe hotele i letnie apartamenty, zakupione przez europejskich gości, park wodny, który znajduje się zaledwie 1500 metrów od odiedla, ponadto wiele dodatkowych atrakcji, dla każdego.

Dostępne apartamenty:

  • 3 pokoje, 2 łazienki, 1-2 balkony, powierzchnia 80-84m2 + 16-20m2 balkony, cena od 139 000 EUR
  • 3 pokoje, 2 łazienki, 1-3 balkony, powierzchnia 80-84m2 + 16-25m2 balkony, cena od 145 000 EUR
  • 4, 5 pokoi, 2 łazienki, 2-3 balkony, powierzchnia 150-164m2 + 30-33m2 balkony, cena od 236 000 EUR.

Komunikacja:

Inwestycja znajduje się zaledwie 250 metrów od plaży, 700 m do głównej drogi, skąd odjeżdżają lokalne autobusy (dolmus) co 10 minut.

Inne udogodnienia w apartamentach:

Ogrzewanie podłogowe w pokoju dziennym i wszystkich łazienkach, dostęp do internetu bezprzewodowego i przewodowego, skandynawskie i europejskie kanały telewizyjne, 3 – 5 metrowa zbiorcza antena satelitarna, wbudowany sejf, elektryczny podgrzewacz wody, stalowe drzwi wejściowe.

Inne udogodnienia na osiedlu:

Basen kąpielowy o powierzchni ok. 200 m2 z fantastycznym widokiem na morze,góry i zachód słońca, basen dla dzieci, jacuzzi, bar przy basenie, leżaki, centrum spa z podgrzewanym, krytym basenem, sauna, tradycyjna łaźnia turecka, fitness klub, prysznice, przebieralnia, internet bezprzewodowy na obszarze basenu, ogrodzenie wokół osiedla.

Teren zielony:

3400 m2 obejmuje teren zielony, czyli 82 m2 na apartament, z wyłączeniem ścieżek spacerowych, basenu i tarasu słonecznego. Ok.100 różnych gatunków drzew i kwiatów zostanie posadzonych na terenie osiedla aby uzyskać naturalne i kolorowe otoczenie, dodatkowo nocny ogródek botaniczny, plac zabaw dla dzieci, miejsce na piknik, fontanny, ścieżki spacerowe, budki dla ptaków, wszystko zaprojektowane przez znanego, miejscowego architekta krajobrazu.

Utrzymanie:

Na terenie osiedla będzie mieszkał dozorca, który zajmuje się utrzymaniem porządku i terenem zielonym. 24 godzinny system monitoringu umożliwi mieszkańcom podgląd budowy i osiedla przy pomocy internetu z własnego kraju. Roczne koszty utrzymania apartamentu wynoszą ok.1000 euro i obejmują sprzątanie i utrzymanie basenu, ogrodu i terenu osiedla, rachunki za elektryczność i wodę na terenie osiedla, dodatkowe udogodnienia, pensję personelu oraz opłaty za internet.

Gwarancja:

15 lat na budowę, 2 lata na farbę, 2 lata na instalację elektryczną i wodną , 2 lata na sprzęt AGD i klimatyzatory.

Koszty dodatkowe:

  • 3.3% wartości nieruchomości- podatek od zakupu (płacony jednokrotnie miejscowym władzom),
  • Podatek od zamieszkania w lokalu wynosi ok 750 Euro (jednorazowo)w miejscowości Konakli,
  • Dodatkowe opłaty, podłączenie mierników elektryczności i wody ok. 300 euro,
  • Roczny podatek uiszczany władzom Konakli wynosi ok. 50 euro,
  • Nie należny jest podatek od gruntu, jako że wszystkie mieszkania maja pełny tytuł własności,
  • Pełne ubezpieczenie mieszkania wynosi ok 250 euro rocznie (po oddaniu nieruchomości)
  • Wszystkie powyższe opłaty uiszczane są w odpowiednich urzędach i biurze podatkowym.

Płatności:

5% przy podpisaniu kontraktu, 25% po rozpoczęciu fundamentów, 30% po ukończeniu konstrukcji, 30% po ukończeniu podłóg, 10% po zakończeniu budowy.

Nasza Opinia:

Osiedle zostało zaprojektowane przez znanego architekta z Alanyi - Osman Pala. Fantastyczna lokalizacja na wzgórzu z zachwycającym widokiem na morze i góry. Tylko 250 metrów do plaży, 250 metrów do sklepów i restauracji oraz zaledwie 2 km do centrum Konakli. Najnowocześniejsze materiały zostaną wykorzystanie przy budowie, co obok lokalizacji uczyni mieszkania jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Jako, iż większość apartamentów będzie skierowana w stronę południowo-zachodnią, nie ulega wątpliwości, że zachód słońca będzie prezentem dla właściciela przez blisko 300 dni w roku, szczególnie podczas grillowania na balkonie, przy tureckim winie jesteśmy pewni, iż piękny zachód słońca będzie niezastąpiony. Lokalizacja i widok nie ograniczają się tylko do widoku na morze i pięknego zachodu słońca, dodatkowo zachwycający widok na góry i widok na zamek w Alanyi, szczegółowo zaplanowany basen i widok na miasteczko Konakli zarówno w ciągu dnia jak i w nocy jest możliwy przy takiej lokalizacji na wzgórzu przy plaży.


Nieruchomości za Granicą

Tel: (+48) 22 300 1964 w godzinach 9:00 - 17:00

Tel UK : (+44) 141 328 7376

Tel UK (24h) : (+44) 78888 47 653

E-mail: biuro@nieruchomoscizagranica.pl

www.nieruchomoscizagranica.pl