Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Cena od EUR
Cena do EUR
Powierzchnia od do
Ilość pokoi od do

Les Loges Blanches
Francja
Francja
Cala de Mijas
Hiszpania
Hiszpania
Dunas Beach Resort
Wyspy Zielonego Przylądka
Wyspy Zielonego Przylądka
Nowy apartament w Bar
Czarnogóra
Czarnogóra
Borgonuovo
Włochy
Włochy
Kempinski Beach
Hiszpania
Hiszpania
Tania dzialka w Susanj
Czarnogóra
Czarnogóra

nieruchomości Bułgaria

nieruchomości Egipt

nieruchomości Francja

nieruchomości Portugalia

nieruchomości za granicą

Elegant Golf Residence
Belek, Turcja
Apartament Ilość pokoi: 3 - 5
od  81.55 - 127 m²
109.000,00 EUR

To nowoczesne i luksusowe osiedle zlokalizowane jest w Belek - centrum golfa. W ofercie posiadamy apartamenty trzy pokojowe z dwiema łazienkami o powierzchni 81.55m2 i z dwoma balkonami o powierzchni od 16 do 35m2, oraz apartament Penthouse, piec pokoi z dwiema łazienkami o wymiarach 124-127m2 z trzema balkonami o powierzchni 24-32m2.

Najnowsza technologia i rozwiązania architektoniczne zostały wykorzystane przy budowie, od fundamentów po dach, celem stworzenia bezpiecznych obiektów dostosowanych do wymogów europejskich i śródziemnomorskiego charakteru. Połączenie białej elewacji z beżowym kolorem naturalnego trawertynu nadaje budynkom nowoczesny wygląd. Trudno również o lepszą lokalizację: golf, centrum miasta i plaża, a wszystkie nie dalej niż 15 min. W Belek można grać w golfa przez 12 miesięcy, dodatkowo bliskość plaży i możliwość uprawiania narciarstwa powoduje, iż miejsce to staje się jednym z najpopularniejszych ośrodków golfowych w Europie, a co za tym idzie jednym z najlepszych miejsc na inwestycję.

Otoczenie:

Obok mistrzowskiego pola golfowego - 18 dołków, zaprojektowanego przez Colina Montgomerie, w pobliżu mistrzowskiego pola golfowego - 27 dołków, zaprojektowanego przez Nicka Faldo, w pobliżu 12 mistrzowskich pól golfowych, 2000 metrów do długiej, piaszczystej plaży, 0 km do centrum Belek na zakupy, do barów i restauracji, tylko 25 km do lotniska w Antalyi, 35 km do 5tego co do wielkości miasta w Turcji - Antalyi -na zakupy i rozrywkę w doskonałej atmosferze, 60 & 120 km do 2 ośrodków narciarskich, niedaleko rzymskich, greckich i osmańskich miast antycznych, rafting, nurkowanie.

Inne udogodnienia w apartamentach:

Internet bezprzewodowy i przewodowy, gniazdka telewizyjne i telefoniczne w każdym pokoju, wbudowany sejf, elektryczny podgrzewacz wody, wanna z hydromasażem w głównej łazience, stalowe drzwi wejściowe.

Inne udogodnienia na osiedlu:

Basen kąpielowy o powierzchni ok. 140 m2, basen dla dzieci, leżaki, sauna, fitness klub, parking, internet bezprzewodowy na obszarze basenu, schowek na rowery itp., ogrodzenie wokół osiedla.

Teren zielony:

Teren zielony na terenie osiedla będzie obejmował różnorodne gatunki drzew i kwiatów, aby uzyskać naturalne i kolorowe otoczenie, zaprojektowane przez architekta krajobrazu.

Utrzymanie:

Na terenie osiedla będzie mieszkał dozorca, który zajmuje się utrzymaniem porządku i terenem zielonym. Roczne koszty utrzymania apartamentu będą wynosiły ok.800 euro i będą obejmować sprzątanie i utrzymanie basenu, ogrodu i terenu osiedla, rachunki za elektryczność i wodę na terenie osiedla, dodatkowe udogodnienia, pensję personelu oraz opłaty za internet.

Płatność:

5% przy podpisaniu kontraktu, 25% po rozpoczęciu fundamentów, 30% po ukończeniu konstrukcji, 30% po ukończeniu podłóg, 10% po zakończeniu budowy.


Nieruchomości za Granicą

Tel: (+48) 22 300 1964 w godzinach 9:00 - 17:00

Tel UK : (+44) 141 328 7376

Tel UK (24h) : (+44) 78888 47 653

E-mail: biuro@nieruchomoscizagranica.pl

www.nieruchomoscizagranica.pl