Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Cena od EUR
Cena do EUR
Powierzchnia od do
Ilość pokoi od do

Willa w Nagueles
Hiszpania
Hiszpania
Oriens Apartments
Turcja
Turcja
The Fives
Szeregowiec w San Miguel de Abona
Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Kanaryjskie
Apartament w San Miguel Village
Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Kanaryjskie
Apartament dwu poziomowy w Adeje Paradise
Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Kanaryjskie
Studio w Playa de Las Americas
Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Kanaryjskie

nieruchomości Bułgaria

nieruchomości Egipt

nieruchomości Francja

nieruchomości Portugalia

nieruchomości za granicą

Elegant Golf Residence
Belek, Turcja
Apartament Ilość pokoi: 3 - 5
od  81.55 - 127 m²
109.000,00 EUR

To nowoczesne i luksusowe osiedle zlokalizowane jest w Belek - centrum golfa. W ofercie posiadamy apartamenty trzy pokojowe z dwiema łazienkami o powierzchni 81.55m2 i z dwoma balkonami o powierzchni od 16 do 35m2, oraz apartament Penthouse, piec pokoi z dwiema łazienkami o wymiarach 124-127m2 z trzema balkonami o powierzchni 24-32m2.

Najnowsza technologia i rozwiązania architektoniczne zostały wykorzystane przy budowie, od fundamentów po dach, celem stworzenia bezpiecznych obiektów dostosowanych do wymogów europejskich i śródziemnomorskiego charakteru. Połączenie białej elewacji z beżowym kolorem naturalnego trawertynu nadaje budynkom nowoczesny wygląd. Trudno również o lepszą lokalizację: golf, centrum miasta i plaża, a wszystkie nie dalej niż 15 min. W Belek można grać w golfa przez 12 miesięcy, dodatkowo bliskość plaży i możliwość uprawiania narciarstwa powoduje, iż miejsce to staje się jednym z najpopularniejszych ośrodków golfowych w Europie, a co za tym idzie jednym z najlepszych miejsc na inwestycję.

Otoczenie:

Obok mistrzowskiego pola golfowego - 18 dołków, zaprojektowanego przez Colina Montgomerie, w pobliżu mistrzowskiego pola golfowego - 27 dołków, zaprojektowanego przez Nicka Faldo, w pobliżu 12 mistrzowskich pól golfowych, 2000 metrów do długiej, piaszczystej plaży, 0 km do centrum Belek na zakupy, do barów i restauracji, tylko 25 km do lotniska w Antalyi, 35 km do 5tego co do wielkości miasta w Turcji - Antalyi -na zakupy i rozrywkę w doskonałej atmosferze, 60 & 120 km do 2 ośrodków narciarskich, niedaleko rzymskich, greckich i osmańskich miast antycznych, rafting, nurkowanie.

Inne udogodnienia w apartamentach:

Internet bezprzewodowy i przewodowy, gniazdka telewizyjne i telefoniczne w każdym pokoju, wbudowany sejf, elektryczny podgrzewacz wody, wanna z hydromasażem w głównej łazience, stalowe drzwi wejściowe.

Inne udogodnienia na osiedlu:

Basen kąpielowy o powierzchni ok. 140 m2, basen dla dzieci, leżaki, sauna, fitness klub, parking, internet bezprzewodowy na obszarze basenu, schowek na rowery itp., ogrodzenie wokół osiedla.

Teren zielony:

Teren zielony na terenie osiedla będzie obejmował różnorodne gatunki drzew i kwiatów, aby uzyskać naturalne i kolorowe otoczenie, zaprojektowane przez architekta krajobrazu.

Utrzymanie:

Na terenie osiedla będzie mieszkał dozorca, który zajmuje się utrzymaniem porządku i terenem zielonym. Roczne koszty utrzymania apartamentu będą wynosiły ok.800 euro i będą obejmować sprzątanie i utrzymanie basenu, ogrodu i terenu osiedla, rachunki za elektryczność i wodę na terenie osiedla, dodatkowe udogodnienia, pensję personelu oraz opłaty za internet.

Płatność:

5% przy podpisaniu kontraktu, 25% po rozpoczęciu fundamentów, 30% po ukończeniu konstrukcji, 30% po ukończeniu podłóg, 10% po zakończeniu budowy.


Nieruchomości za Granicą

Tel: (+48) 22 300 1964 w godzinach 9:00 - 17:00

Tel UK : (+44) 141 328 7376

Tel UK (24h) : (+44) 78888 47 653

E-mail: biuro@nieruchomoscizagranica.pl

www.nieruchomoscizagranica.pl