Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Cena od EUR
Cena do EUR
Powierzchnia od do
Ilość pokoi od do

Paradise Gardens-apartamenty
Cypr
Cypr
Luksusowa willa z widokiem na morze w Marina
Chorwacja
Chorwacja
Llana Beach Hotel
Wyspy Zielonego Przylądka
Wyspy Zielonego Przylądka
Point w Kyrenia
Cypr Północny
Cypr Północny
Gramont House - dom opieki
Wielka Brytania
Wielka Brytania
Resort Thalassa
Cypr Północny
Cypr Północny
Knightswood -dom
Wielka Brytania
Wielka Brytania

nieruchomości Bułgaria

nieruchomości Egipt

nieruchomości Francja

nieruchomości Portugalia

nieruchomości za granicą

Beach & Golf residence VIP- Etap 2
Belek, Turcja
Apartament Ilość pokoi: 4
od  120 + 42 m²
285.000,00 EUR

Ostatnia willa w kompleksie Beach and Golf Residence!

Klasyczne w swoim charakterze wille, zbudowane są wg najwyższych standardów. Najnowsza technologia i rozwiązania architektoniczne zostały wykorzystanie przy budowie, od fundamentów po dach, celem stworzenia bezpiecznych obiektów dostosowanych do wymogów europejskich i śródziemnomorskiego charakteru. Wiele rozwiązań architektonicznych zapewni wygodę i bezpieczeństwo naszym klientom. Belek jest terenem, gdzie można grać w golfa przez 12 miesięcy, staje się jednym z najpopularniejszych ośrodków golfowych w Europie, a co za tym idzie jednym z najlepszych miejsc na inwestycję

Otoczenie:

Obok mistrzowskiego pola golfowego - 27 dołków, zaprojektowanego przez Nicka Faldo, 2500 metrów do mistrzowskiego pola golfowego - 18 dołków, zaprojektowanego przez Colina Montgomerie, 2000 metrów do istniejących pól golfowych, 3500 metrów do spokojnych plaż doskonałych na relaks, nurkowanie, łowienie ryb oraz do plaży ze sportami wodnymi, 1 km do centrum Belek na zakupy, do barów i restauracji, 25 km do Antalyi na zakupy i rozrywkę w doskonałej atmosferze, 120 km do 2 ośrodków narciarskich, niedaleko rzymskich, greckich i osmańskich miast antycznych, rafting, nurkowanie.

Inne udogodnienia w willach:

Dostęp do internetu bezprzewodowy i przewodowy, gniazdko telefoniczne w każdym pokoju, skandynawskie i europejskie kanały telewizyjne, 3 – 5 metrowa zbiorcza antena satelitarna, wbudowany sejf, elektryczny podgrzewacz wody, wanna z hydromasażem w głównej łazience, stalowe drzwi wejściowe.

Inne udogodnienia na osiedlu:

Basen kąpielowy, basen dla dzieci, leżaki, klub fitness, parking, internet bezprzewodowy na obszarze basenu, ogrodzenie wokół osiedla, system monitoringu umożliwiający klientom podgląd prac na terenie osiedla.

Teren zielony:

Wiele różnych gatunków drzew lokalnych i tropikalnych, kwiatów i roślin będzie posadzonych na terenie osiedla, aby uzyskać naturalne i kolorowe otoczenie, ogród będzie zaprojektowany przez architekta krajobrazu.

Utrzymanie:

Na terenie osiedla będzie mieszkał dozorca, który zajmuje się utrzymaniem porządku i terenem zielonym. Roczne koszty utrzymania apartamentu będą wynosiły ok.700 euro i będą obejmować sprzątanie i utrzymanie basenu, ogrodu i terenu osiedla, rachunki za elektryczność i wodę na terenie osiedla, dodatkowe udogodnienia, pensję personelu oraz opłaty za internet.


Nieruchomości za Granicą

Tel: (+48) 22 300 1964 w godzinach 9:00 - 17:00

Tel : (+48) 22 219 9209 po godzinie 17:00 możliwość pozostawienia wiadomości

Tel UK : (+44) 141 328 7376

Tel UK (24h) : (+44) 78888 47 653

E-mail: biuro@nieruchomoscizagranica.pl

www.nieruchomoscizagranica.pl