Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Cena od EUR
Cena do EUR
Powierzchnia od do
Ilość pokoi od do

Llana Beach Hotel
Wyspy Zielonego Przylądka
Wyspy Zielonego Przylądka
Zephyros Village 4
Cypr
Cypr
Casa Modena - w centrum historycznej dzielnicy w Pizzo
Włochy
Włochy
Kamienica w Dubrowniku
Chorwacja
Chorwacja
Villa Mijas
Hiszpania
Hiszpania
Apartament Terazzas de Golf
Hiszpania
Hiszpania
NovoGolf
Hiszpania
Hiszpania

nieruchomości Bułgaria

nieruchomości Egipt

nieruchomości Francja

nieruchomości Portugalia

nieruchomości za granicą

Llana Beach Hotel
Sal, Wyspy Zielonego Przylądka
Apartament Ilość pokoi: 1 - 2
od  45.60 - 48.90 m²
155.500,00 EUR

Zainwestuj w Llana Beach Hotel, z gwarancja zysków z najmu:

5% w roku 1-wszym, 6% w roku 2-gim i 7% w roku 3-cim!

Deweloper gwarantuje zyski z inwestycji w wysokości 5% dozywotnio przy zakupie pełnej nieruchomości w cenie już od EUR 155.500.

Mozliwosc zakupu udzialow, z nizszym wkladem finansowym.

Możliwość darmowego korzystania z apartamentu przez 5 tygodni w roku. Do otwarcia resortu właściciel będzie mógł korzystać z innych resortów dewelopera przez 1 tydzień w roku.

Zniewalający urok Wysp Zielonego Przylądka

Położona na Oceanie Atlantyckim u zachodnich wybrzeży Afryki i zaledwie jedna godzinę na południe od Wysp Kanaryjskich, Wyspy Zielonego Przylądka składają się z dziesięciu większych wysp i pięciu małych wysepek.

Towspaniale miejsce, gdzie słonce zawsze świeci, a orzeźwiający powiew wiatru pomaga utrzymać ciepły klimat przez cały rok. To wyjątkowe i tętniące życiem miejsce w którym mieszają się kultury Afryki i Europy.

To miejsce zostało niedawno zaklasyfikowane przez Lonely Planet (wydawnictwo przewodników turystycznych) w pierwszej trojce jako jedno z wyjątkowych do zwiedzania miejsc w 2011 roku, a według www.Expedia.com (amerykański portal podróżniczy) jest ono w pierwszej dziesiątce.

Wyspy Zielonego Przylądka są najbliższymi Europie wyspami "tropikalnymi", a obecnie przezywają wyraźne ożywienie w turystyce, tak jak wyspa Sal z międzynarodowym lotniskiem Zielonego Przylądka, który stanowi ponad 60% całkowitej turystyki kraju. Słynna również z gościnności ludzi, ta wyspa stała się miejscem odpoczynku wielu turystów chcących odpocząć i rozkoszować się słońcem.

Wzrost popularności wyspy Zielonego Przylądka i popyt na luksusowe nadmorskie nieruchomości, przyciągnął wielu zagranicznych inwestorów z Europy i całego świata chcących zainwestować w tym wyjątkowym kraju, który oferuje wspaniale walory ekonomiczne, polityczne oraz środowiskowe dla rozwoju turystyki.

Potencjał inwestycyjny Wysp Zielonego Przylądka

Tętniące życiem Wyspy Zielonego Przylądka oferują niezrównane możliwości oraz znaczne i długotrwale zyski z inwestycji.

 • Wzrost turystyki w 115% w roku 2000 *
 • Rozwój sektora turystyki jest kluczowym czynnikiem gospodarczym, oczekiwany wzrost w tym roku 5%**
 • Doskonały klimat: temperatury od 25° do 30°
 • Bezpośrednie loty są dostępne z wielu europejskich krajów i miast na całym świecie
 • Lot z wielu miast Europy zajmuje tylko 5 i pół godziny - dużo bliżej niż na Karaiby i bez zmęczenia lotem, tzw. "jet lag".
 • Wyspy słynące z najlepszych plaż na świecie
 • Bardzo stabilny politycznie z szybko rozwijająca się gospodarka
 • Ścisłe przepisy i kontrole środowiskowe dla rozwoju turystycznego

Od 2000 roku Republika Zielonego Przylądka doświadcza spektakularny wzrost w turystyce. Przepis na ten sukces jest prosty: wspaniałe plaże, przyjazna kultura, całoroczne słońce i nieco ponad pięć godzin z większości miast Europy, bezpośrednie loty z Londynu, Manchester, Birmingham i Glasgow, wielu niemieckich lotnisk, a także wielu innych miast w Europie i poza nią. Z Warszawy loty z przesiadka w Lizbonie.

Z powodu coraz większej liczby turystów odwiedzających Wyspy Zielonego Przylądka i ponieważ ta liczba cały czas szybko wzrasta każdego roku, zapotrzebowanie na wysokiej jakości nieruchomości znacznie przewyższa podaż, co stwarza doskonałe warunki dla inwestycji.

Inwestujący w nieruchomości w resorcie Llana Beach Hotel nie tylko będą korzystać z doskonałej długoterminowej rentowności i wysokich zysków z najmu, ale jest to także rodzaj inwestycji, o jakiej inne rynki wschodzące mogą tylko pomarzyć.

Inwestowanie w nieruchomości na Wyspach Zielonego Przylądka jest również zabezpieczone dzięki rygorystycznym przepisom, zezwalając jedynie na budowanie niskiej zabudowy o małej gęstości zabudowy, dzięki czemu to nie tylko zachowa oryginalny charakter Wysp, ale i zabezpiecza i chroni przed nadmiernym rozwojem, co zapewnia ochronę inwestycji na lata.

Malownicza wyspa SAL

Wspaniały klimat przez cały rok i piękne malownicze plaże, sprawiają ze nie ma bardziej słonecznych Wysp na świecie niż Sal.

 • Znaczące inwestycje zagraniczne t.j hotele, ośrodki golfowe, Marina, parki wodne i centra handlowe
 • Międzynarodowe lotnisko Zielonego Przylądka
 • Sal jest w samym sercu boomu inwestycyjnego w Republice Zielonego Przylądka, co stanowi ponad 60% całego rynku najmu
 • Sal ma jedne z najlepszych plaż na świecie, idealne na relaks i wygrzewanie się na słońcu, a także możliwości uprawiania sportów wodnych, windsurfingu i nurkowania.
 • Główny ośrodek turystyczny w mieście Santa Maria oferuje mnóstwo kolorowych, tętniących życiem restauracji, barów i sklepów.

Wyspa Sal jest szybko rozwijającym się miejscem, ze swoimi pięknymi plażami i czystym białym piaskiem , które rozciągają się aż po horyzont przyciągają turystów i inwestorów z całego świata..

Ciepłe i krystaliczne wody doskonale nadają się do odpoczynku, ale także do aktywnego wypoczynku, takich jak sporty wodne i nurkowanie.

W głównym mieście wyspy Santa Maria jest duży wybór barów i restauracji- idealny jest do spędzenia dnia na czystym białym piasku.

Obecnie na Wyspach inwestowane są Miliardy Euro w celu wzmocnienia infrastruktury i usług turystycznych.

Oznacza to, że dzięki tak wielkim nakładom inwestycyjnym oraz dodatkowo dzięki całorocznemu tropikalnemu klimatowi, malowniczym plażom i doskonałym połączeniom lotniczym z Wielka Brytania, Europa i innymi lotniskami na całym świecie, Wyspa Sal zapewnia wszystko co potrzebne do zainwestowania w nieruchomości.

LLANA BEACH HOTEL

Położony na zapierającym dech w piersiach odcinku plaży, na południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy Sal, znanym lokalnie jako Ponta Preta, ten nowy luksusowy kompleks zapewni prawdziwie turystyczne doznania.

Llana Beach Hotel jest położony pomiędzy 5-gwiazdkowym kompleksem MELIA Tortuga Beach i MELIA Dunas Beach Resort & Spa,.

Wszystkie 601 pokoi hotelowych zostało zaprojektowanych z myślą o Tobie. Resort jest podzielony na dwie części:

-Jedna cześć hotelu przeznaczona jest dla rodzin, a druga cześć przeznaczona jest wyłącznie dla dorosłych- gdzie obsługa hotelu zapewni obsługę na najwyższym poziomie i spróbują zaspokoić nawet największe wymagania gości hotelowych.

- Apartamenty hotelowe, tzw. Hotel Suites są do wyboru w rożnych rozmiarach i są zaprojektowane w rożnych stylach i z rożnymi udogodnieniami. Niektóre położone są przy plaży i posiadają jacuzzi w apartamencie lub na balkonie. Apartamenty na parterze mogą być położone tuz przy basenie, czyli tzw. swim-up apartamenty, wiec do basenu można zejść z własnego ogródka. Inne posiadają łóżka typu "Bali" na tarasie, itp. Sa również największe apartamenty dwu-poziomowe z antresola i wysokim sufitem oraz pięknymi widokami na resort i basen.

Kompleks będzie posiadał luksusowy basen typu infinity, ale także baseny dla dzieci,jak również mini-klub i żłobek.

Możesz się również zrelaksować w Spa MELIA YHI lub na siłowni. Doznania kulinarne przekroczą oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Duży wybór restauracji gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Mozna wybrać opcje prywatnych kolacji w wyśmienitych restauracjach, restauracje tematyczne oraz ekstrawaganckie show kulinarne.

W Llana Beach Hotel będą najlepsze potrawy z całego świata, serwowane w najbardziej wystawnym otoczeniu. Dla tych, którzy lubią zrelaksować się pod koniec długiego dnia, szeroki wybór barów zapewnia doskonałe miejsce na relaks. Dla tych, którzy są trochę bardziej energiczni, mogą pójść potańczyć do klub nocnego. Cala ta elegancja będzie dostarczana przez największa na świecie firmę hotelarska, Sol Melia Hotels & Resorts, pod prestiżowa 5-gwiazdkowa marka MELIA.

SOL MELIA - NAJWIEKSZA SIEC RESORTÓW HOTELOWYCH NA ŚWIECIE

Sol Melia to największa siec resortów hotelowych na świecie, która istnieje już od ponad 50 lat.

Sol Melia powstała w 1956r. i bezkonkurencyjna na rynku turystycznym od ponad 50 lat

Lider na rynku hiszpańskim

Światowej klasy lider w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach

Roczne obroty w wysokości ponad EU 1 miliarda i zatrudnia ponad 35.000 pracowników

Największa grupa hotelowo-resortowa na świecie z liczba ponad 300 hoteli w 30 krajach na 4 kontynentach

Strona internetowa Sol Melia ma ponad 4.5mln odwiedzających każdego miesiąca

Najwyższe obłożenie hotelowe na świecie

Sol Melia wygrała wiele nagród w branży turystycznej, m.in. ostatnio wygrała nagrodę "Księcia Filipa" już drugi raz, jako najbardziej prestiżowa i najważniejsza grupa hotelarska w branży turystycznej. Nagroda ta bierze pod uwagę takie kryteria jak jakość, innowacje oraz sukces przy odkrywaniu nowych rynków turystycznych.

Biorąc to wszystko pod uwagę, deweloper zdecydował się właśnie na ta grupę hotelarska, wiedząc ze przyniesie to bardzo wysokie zyski inwestorom którzy zakupili w jego resortach. Również resorty dewelopera musiałby spełniać wysokie wymagania Sol Melia. Resort Llana Beach Resort jest trzecim resortem na Sal tego dewelopera i sama Sol Melia zaproponowała aby ich własny architekt zaprojektował ten resort na wzor ich innego super-luksusowego resortu Melia Paradisus na Karaibach. Stad tez inwestorzy maja pewność ze resort będzie najwyższej klasy i zaoferuje luksus jakiego oczekują najbardziej wymagający klienci.


Nieruchomości za Granicą

Tel: (+48) 22 300 1964 w godzinach 9:00 - 17:00

Tel UK : (+44) 141 328 7376

Tel UK (24h) : (+44) 78888 47 653

E-mail: biuro@nieruchomoscizagranica.pl

www.nieruchomoscizagranica.pl