Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Cena od EUR
Cena do EUR
Powierzchnia od do
Ilość pokoi od do

Studio w Miraflores
Hiszpania
Hiszpania
Pinars de Murada I
Hiszpania
Hiszpania
Zephyros Village 4
Cypr
Cypr
Joppolo View
Włochy
Włochy
Las Villas de Aspe
Hiszpania
Hiszpania
Kempinski Beach
Hiszpania
Hiszpania
NovoGolf
Hiszpania
Hiszpania

nieruchomości Bułgaria

nieruchomości Egipt

nieruchomości Francja

nieruchomości Portugalia

nieruchomości za granicą

Le Centaure
Belle Plagne, Alpy Francuskie, Francja
Apartament Ilość pokoi: 1-5
od  23-88 m²
140.800,00 EUR

Nieruchomości w Alpach.

Kompleks Le Centaure w Belle Plagne posada tylko 53 apartamenty jedno-, dwu-, trzy-, cztero-, i piecio-pokojowe, każdy z balkonem, parkingiem i niesamowitymi widokami na góry lub na miasteczko. Kompleks był niedawno wyremontowany na bardzo wysokim poziomie, wiec po dniu jazdy na nartach klienci będą mogli skorzystać z takich udogodnień jak sauna, hammam, oraz z basenu z pięknymi widokami na dolinę.

Le Centaure w Belle Plagne

 • 53 nowocześnie odnowione 4**** apartamenty 1,2,3,4 i 5pokojowe
 • 4.1% gwarantowany zysk z wynajmu, apartamenty zarządzane przez druga największa firmę hotelarska w Alpach- MMV
 • 2 weekendy do użytku własnego
 • Inne opcje użytkowania własnego
 • Kryty basen z ogrzewana woda, sala fitness, sala masażu, sauna i łaźnia turecka
 • Doskonała lokalizacja na narty, blisko wyciągów
 • Podziemny parking
 • Niesamowite widoki w większości na Południowo-Zachodnia stronę
 • Ceny już od €148,000 z parkingiem, umeblowaniem i opłatami prawnymi
 • Piękne warunki narciarskie w rejonie Paradiski oraz cudowne lato
 • Położony na wysokości 2050m
 • Zarezerwuj teraz, korzystaj z apartamentu już teraz, resort będzie gotowy na sezon zimowy 2010/2011!

Belle Plagne & Paradiski region

La Plagne to 6 resortów położonych na wysokości od 1250m do 2050m. Na wysokości 2050m, Belle Plagne to piękny krajobraz o gwarantowanych warunkach narciarskich gdzie śnieg leży przez wiele miesięcy.
Architektura resortu to połączenie tradycyjnej architektury miasteczek alpejskich oraz nowoczesności. Położony pomiędzy lasami i górskimi ścieżkami, resort oferuje piękną scenerie, panoramiczne widoki oraz stoki narciarskie dla narciarzy o każdym stopniu umiejętności. Jest to również świetne miejsce dojazdu do lodowca Bellecôte. Resort tętni życiem zarówno latem jak i zima, dzięki wielu imprezom i eventom, oraz wielu aktywnościom oferowanym przez cały rok.

Region Paradiski na który składają się resorty Peisy Vallandry oraz Les Arcs i La Plagne jest jednym z największych regionów narciarskich w Europie z ponad 70% ścieżek narciarskich powyżej 2000m,, co oznacza ze warunki narciarskie są tu gwarantowane.
Poprzedni kompleks w Belle Plagne został sprzedany w całości w niespełna 2 tygodnie i szacujemy ze również Le Centaure odniesie ogromny sukces, tymbardziej ze jest to już ukończony kompleks, zarządzany przez drugiego największego operatora hotelowego w Alpach, w prawdziwie narciarskiej miejscowości. Rezerwując teraz, już za 3 miesiące będziesz mógł korzystać z apartamentu, ponieważ kompleks będzie otwarty na sezon zimowy 2010/2011 roku.

Program Leaseback- użytkowanie własne

Kupując nieruchomości w tym resorcie można wybrać dogodna dla siebie opcje zysku, połączona z tygodniami na użytek własny. 3 opcje są dostępne, a użytkowanie własne możliwe do dalszej negocjacji.
4.1% gwarantowanego zysku z 2 weekendami użytku własnego
3.4% gwarantowanego zysku z 4 tygodniami do użytku własnego (1 w sezonie wysokim, 1 w sezonie średnim i 2 w sezonie niskim)
2.5% gwarantowanego zysku z 7 tygodniami do użytku własnego (2 tygodnie do wyboru klienta i 5 tygodni wybrane przez firmę zarządzającą)

Kredyty

Mamy możliwość uzyskania kredytów aż do 85% wartości nieruchomości, z oprocentowaniem tak niskim jak 2.75%.Nieruchomości za Granicą

Tel: (+48) 22 300 1964 w godzinach 9:00 - 17:00

Tel UK : (+44) 141 328 7376

Tel UK (24h) : (+44) 78888 47 653

E-mail: biuro@nieruchomoscizagranica.pl

www.nieruchomoscizagranica.pl