Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Cena od EUR
Cena do EUR
Powierzchnia od do
Ilość pokoi od do

Golf Villa
Turcja
Turcja
Royal Beach
Egipt
Egipt
Wille Portoada
Włochy
Włochy
Paradise Gardens-apartamenty
Cypr
Cypr
Llana Beach Hotel -udzialy
Wyspy Zielonego Przylądka
Wyspy Zielonego Przylądka
Les Loges Blanches
Francja
Francja
Borgonuovo
Włochy
Włochy

nieruchomości Bułgaria

nieruchomości Egipt

nieruchomości Francja

nieruchomości Portugalia

nieruchomości za granicą

Arenales Playa
Arenales del Sol, Alicante, Costa Blanca, Hiszpania
Apartament Ilość pokoi: 3 - 4
od  84 m²
142.000,00 EUR

Apartamenty przy morzu, tylko 10 minut samochodem do Alicante

Arenales Playa to kompleks, który składa się z 256 apartamentów usytuowanych w 9 budynkach sześcio-piętrowych. Każdy budynek posiada 28 lub 28 apartamentów. Kompleks jest zamknięty i ma 16,000 m² terenów zielonych z ławkami, fontannami, palmami i kwiatami. Udogodnienia to basen dla dorosłych oraz dzieci z jacuzzi, leżakami wodnymi, mostkiem, prysznicami, WC, przebieralniami oraz punktem pierwszej pomocy. Plac zabaw dla dzieci ma 225 m² a w kompleksie znajduje się również kompleks sportowy z kortami tenisowymi, itp.

Zakończenie budowy: teraz

Plaże

Tylko 650 m od fantastycznej plaży Arenales del Sol, z drobnym, złotym piaskiem, która rozciąga się przez 5 km i łączy się z innymi plażami: El Altet and Carabassí.

Pola golfowe

W okolicy Arenales Playa znajdują się liczne 18- dołkowe pola golfowe: Alicante Golf w Playa de San Juan ( Alicante), Alenda Golf w Monforte del Cid, Golf & Spa Bonalba w Mutxamiel oraz El Plantío na starej drodze Alicante-Elche.

Udogodnienia

W odległości tylko kilka minut od kompleksu znajdują się supermarket, banki, apteka i wiele innych. W kilka minut jazdy samochodem, wzdłuż N-332, znajduje się centrum handlowe Gran Alacant shopping centre. 3 centrum zdrowia i urody oraz 1 szpital. Rynek uliczny latem.

Widoki z apartamentów

Widoki na Zatokę Alicante, Park Natury Clot de Galvany, widoki na basen oraz w przyszłości na park, w zależności od położenia apartamentu.


Nieruchomości za Granicą

Tel: (+48) 22 300 1964 w godzinach 9:00 - 17:00

Tel UK : (+44) 141 328 7376

Tel UK (24h) : (+44) 78888 47 653

E-mail: biuro@nieruchomoscizagranica.pl

www.nieruchomoscizagranica.pl