Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


Apartament w Castalia Vistamar
Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Kanaryjskie
Edificio Rosal
Hiszpania
Hiszpania
The Fives
Emerald Park
Turcja
Turcja
Apartament w Pebble Beach
Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Kanaryjskie
San Javier
Hiszpania
Hiszpania
Pinars de Murada I
Hiszpania
Hiszpania
Wielka Brytania, Walia- proces zakupu nieruchomości:

Hurst House stanowi doskonalą ofertę dla inwestorów, którzy mogą zakupić cały apartament w cenie £429.000, bądź udziały w cenie: £17.000 lub £33.000 za udział z gwarantowanymi dochodami z najmu w wysokości 12.5% rocznie przez 10 lat oraz w latach 10 do 15 z gwarantowanymi dochodami z najmu 15%. Co więcej, deweloper gwarantuje odkupienie apartamentów i udziałów po 3-15 latach w wysokości 100% lub po roku 15 w wysokości 150% zapłaconej ceny.

Krok po kroku przewodnik kupującego w Walii (Hurst House):

Zakup całego apartamentu:

1. Klient wybiera swoja nieruchomość i wpłaca opłatę rezerwacyjna (opłatę można uiścić za pomocą karty kredytowej lub debetowej, przelewu bankowego bądź poprzez wypisanie czeku)

2. Klient podpisuje formularz rezerwacyjny i wysyła go do dewelopera.

3. Po otrzymaniu formularza rezerwacyjnego, deweloper przesyła pakiet powitalny wraz z pełnymi instrukcjami co trzeba podpisać i jakie dokumenty należy dostarczyć.

4. Deweloper sporządza umowę i wysyła ja klientowi do podpisania. Po otrzymaniu podpisanej umowy, deweloper podpisuje i odsyła jedna kopie do klienta.

5. Saldo zaliczki należy wpłacić do 30 dni po podpisaniu umowy.

Zakup udziałów:

1. Klient wypełnia kwestionariusz przesłany przez dewelopera i dostarcza potrzebne dokumenty: kopie paszportu oraz kopie rachunku który zawiera adres klienta. Dokumenty te należy przetłumaczyć u tłumacza przysięgłego.

2. Developer przygotowuje dokumenty i przesyła je do ‘Fractional Company’ firmy która zajmuje się wydawaniem certyfikatów posiadania udziału.

3. Wydany certyfikat jest dostarczony do dewelopera, który przesyła go wraz z kopia podpisanej umowy do klienta.

Dodatkowe opłaty:

Oplata za utrzymanie obiektu: w przypadku posiadania udziału w cenie: £17,000 klient płaci £90 rocznie, za udział w cenie £33,000 klient płaci £180 rocznie. W przypadku zakupu całego apartamentu, właściciele są zwolnieni z opłat za utrzymanie nieruchomości.