Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


Elegant Golf Residence
Turcja
Turcja
Studio w Miraflores
Hiszpania
Hiszpania
Club Royal
Tajlandia
Tajlandia
The Hill
Turcja
Turcja
Cala de Mijas
Hiszpania
Hiszpania
Sunset Beach Residence VIP-2
Turcja
Turcja
Monagroulli Hills
Cypr
Cypr
Grecja- proces zakupu nieruchomości:

Wakacje w Grecji mają niesamowitą atmosferę, jedyną w swoim rodzaju; wyjątkowa kombinacja słonecznej pogody, pięknych plaż, białych miasteczek, przyjaznych resortów, bogate dziedzictwo kultury oraz romans życia wyspiarskiego.

Wakacje tutaj pozwolą Ci doświadczyć mieszankę relaksu i przygody, z prowadzonymi przez greckie rodziny tawernami, zapierającymi dech w piersiach historycznymi zabytkami oraz gorącym powitaniem Greków, jak i dostępnymi cenami. W Halcyon Hills można kupić udział już za jedyne £19,500 bądź cały apartament za £126,000.

Krok po kroku przewodnik kupującego w Grecji (Halcyon Hills):

Zakup całego apartamentu:

1. Klient wybiera swoja nieruchomość i wpłaca opłatę rezerwacyjną (opłatę można uiścić za pomocą karty kredytowej lub debetowej, przelewu bankowego bądź poprzez wypisanie czeku).

2. Klient podpisuje formularz rezerwacyjny i wysyła go do dewelopera.

3. Po otrzymaniu formularza rezerwacyjnego, deweloper przesyła pakiet powitalny wraz z pełnymi instrukcjami co trzeba podpisać i jakie dokumenty należy dostarczyć.

4. Deweloper sporządza umowę i wysyła ja klientowi do podpisania. Po otrzymaniu podpisanej umowy, deweloper podpisuje i odsyła jedną kopie do klienta.

5. Saldo zaliczki należy wpłacić do 30 dni po podpisaniu umowy.

Zakup udziałów:

1. Klient wypełnia kwestionariusz przesłany przez dewelopera i dostarcza potrzebne dokumenty: kopie paszportu oraz kopie rachunku który zawiera adres klienta. Dokumenty te należy przetłumaczyć u tłumacza przysięgłego.

2. Developer przygotowuje dokumenty i przesyła je do ‘Fractional Company’- firmy która zajmuje się wydawaniem certyfikatów posiadania udziału.

3. Wydany certyfikat jest dostarczony do dewelopera, który przesyła go wraz z kopia podpisanej umowy do klienta.

Dodatkowe opłaty:

Oplata rezerwacyjna- £500.

Dodatkowe opłaty dla właścicieli udziałów:

Oplata za utrzymanie obiektu wynosi około EUR 2.10 za m2/płacona co roku. (Jest to 1/12 całej opłaty za utrzymanie obiektu która wynosi EUR 25. Cały apartament posiada 12 udziałów [EUR 25/12] x m2).

Dodatkowe opłaty dla właścicieli całego apartamentu:

Oplata za umeblowanie apartamentu- EUR 200 za m2.

Opłaty notarialne oraz podatkowe wynoszą około 4% wartości nieruchomości.

Oplata za utrzymanie obiektu która wynosi EUR 25 za m2/ płacona rocznie.