Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


Monagroulli Hills
Cypr
Cypr
Oriens Residence
Turcja
Turcja
Beach & Golf residence VIP- Etap 2
Turcja
Turcja
Zambrone Village
Włochy
Włochy
Apartament w Castalia Vistamar
Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Kanaryjskie
Les Loges Blanches
Francja
Francja
Villa Ikaros
Grecja
Grecja
Wyspy Zielonego Przylądka- proces zakupu nieruchomości:

Apartamenty dostępne na Wyspach Zielonego Przylądka, to wspaniała oferta inwestycyjna! Właściciele całego apartamentu mogą korzystać z niego przez 5 tygodni w roku, a współwłaściciele przez 3 tygodnie. Dla inwestorów którzy chcą zainwestować mniejsze kwoty dostępna jest opcja zakupu udziału, czyli 1/12 apartamentu. Właściciele dzielą się zyskami 50/50 z wynajmującą apartamenty firmą hotelarską. Dzięki walorom turystycznym Wysp Zielonego Przylądka, średnie obłożenie hotelowe wynosi tu aż 80%, tak wiec można liczyć na zyski w wysokości ok. 10% wartości nieruchomości rocznie. Przy średnim obłożeniu hotelowym 50%, takie zyski będą wynosić ok. 6% wartości nieruchomości rocznie.

Krok po kroku przewodnik kupującego na Wyspach Zielonego Przylądka:

1. Podpisanie umowy rezerwacyjnej, która zawiera imię, nazwisko, stan cywilny, dane kontaktowe, dane nieruchomości, oraz wybrany przez klienta plan płatności (3 opcje do wyboru)

2. Wraz z umowa rezerwacyjna należy przesłać kopie paszportu oraz rachunek (wystawiony na nazwisko klienta wraz z adresem, otrzymany nie później niż trzy miesiące wstecz)

3. Po otrzymaniu i sprawdzeniu dokumentów przez dewelopera, należy dokonać wpłaty rezerwacyjnej bezpośrednio na konto dewelopera

4. Po otrzymaniu wpłaty przez dewelopera klient otrzyma pakiet powitalny oraz umowę do podpisania. Jeśli klient nie decyduje się pojechać na miejsce przez podpisaniem umowy, wówczas podpisaną umowę należy odesłać do dewelopera w dwóch kopiach.

5. Jeśli przed podpisaniem umowy klient wyrazi chęć wyjazdu na Wyspy Zielonego Przylądka aby obejrzeć resort, wówczas w tym momencie klient może pojechać i zobaczyć nieruchomość. Umowa zakupu może być podpisana na miejscu lub po powrocie do swojego kraju

6. Po podpisaniu umowy klient wpłaca ratę na nieruchomość (nie później niż 30 dni od podpisania umowy), a pozostałą kwotę należy uiścić na zakończenie budowy. Kwota którą należy wpłacić różni się i zależy od wybranego planu płatności (patrz punkt 1.)